İADE

 

Outletcarsim.com'dan satın almış olduğunuz ürünlerin ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılamaması halinde ürün iadesi için yasal mevzuatlar gereği geçerli olan süre 14 gündür. Siparişlerinizi 14 gün içerisinde iade etme hakkınız bulunmaktadır.

 

İade edilen ürünler için ürün iade kargo ücreti tarafımızca karşılanmakta olup sadece firmamızın anlaşması olan Aras Kargo ile iade edilen ürünlerin iadesi kabul edilmekte başka kargo firmalarıyla iade edilen ürünler teslim alınmamaktadır.

 

İade etmek istediğiniz ürünlerin zarar görmemiş, kullanılmamış, etiket ve ambalajlarının özelliklerini yitirmemiş olması gerekmektedir. Tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş ürünlerin iadesini faturanız ile birlikte Aras kargo aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

 

Faturası ibraz edilmeyen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 

İadesi kabul edilen siparişlerinizin ücretleri 10 gün içerisinde ödeme seçeneğinize göre ( kredi kartı veya havale & eft ) ödemenin geldiği kaynağa yapılacaktır.

 

.

DEĞİŞİM

 

Ürün değişim talepleriniz yukarıda belirtilen ürün iade prosedürlerine uygun olarak karşılanmaktadır. 

 

Ürün değişimlerinde kargo firması Aras Kargo olmak şartı ile değişime ait kargo ücretleri tarafımızca karşılanmaktadır.

 

Ürün değişim süreci değiştirmek istediğiniz ürünün firmamız tarafından yukarıdaki şartlar dahilinde teslim alınması ile başlar ve değişim için talep ettiğiniz ürünün stoklarda bulunmaması durumunda ilk stoğa giriş tarihinde kargolanması ile son bulur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR