Outletcarsim.com'dan vermiş olduğunuz siparişler, sipariş verdiğiniz andan itibaren 1 iş günü içerisinde özenle paketlenerek kargoya teslim edilir. Kargo takip bilgilerinin sisteme girilmesi ile birlikte siparişinizin durumları otomatik mail ile size bildirilir. Dilerseniz siparişinizin durumunu hesabınıza giriş yaparak sipariş takip üzerinden de öğrenebileceğiniz gibi Whatsapp üzerinden müşteri hizmetlerimiz ile yazışarak da siparişinizin takibini gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişler Aras Kargo güvencesi ile bulunan bölgenin uzaklığına göre 1-3 iş günü içerisinde alıcısına teslim edilir.

Siparişlerinizi teslim aldıktan sonra kargo görevlisinin yanında kontrol ederek varsa bir hasar durumu kargo hasar tespit tutanağı tuturmanız gerekmektedir. Yolda zarar görmüş siparişlerin iadesi için kargo hasar tespit tutanağı zorunuluğu bulunmaktadır.

Alıcının adresinde bulunamaması gibi durumlardan kaynaklanan teslimat problemlerinden firmamız sorumlu olmamakla beraber siparişin firmamıza geri döndüğü durumlarda siparişinizin ikinci defa adresinize kargolanması kargo ücreti " Alıcı Öder " şeklinde gerçekleşmektedir.

Siparişlerinizin zamanında ve başarılı bir şekilde teslimatının gerçekleştirilebilmesi için güncel adres ve telefon bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Hediye Paketi

Sevdiklerinize hediye olarak vermiş olduğunuz siparişleriniz için bize bildirmeniz halinde siparişleriniz bildirdiğiniz not eklenerek hediye paketi halinde kargoya teslim edilmektedir.